Stamboom Fontijn » Klasina Taanman (1893-????)

Persoonlijke gegevens Klasina Taanman 


Gezin van Klasina Taanman

(1) Zij is getrouwd met Willem Krook.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1910 te zaandam, zij was toen 17 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met Jan Molenaar.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1917 te amsterdam, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klasina Taanman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klasina Taanman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klasina Taanman

Aafje Stadt
1816-1871
Klaasje Stadt
????-1867
Jacob Taanman
1843-1922
Pietertje Mol
1851-1918

Klasina Taanman
1893-????

(1) 1910

Willem Krook
1892-????

(2) 1917

Jan Molenaar
1884-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte nr 160
    2. Akte nr Reg6 folio 38v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 juli 1917 lag tussen 10,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 8,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".

    Over de familienaam Taanman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Taanman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Taanman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Taanman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Fontijn is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Karin Fontijn, "Stamboom Fontijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fontijn/I9419.php : benaderd 14 maart 2026), "Klasina Taanman (1893-????)".