Stamboom Fontijn » Hendrika van Rosmalen

Persoonlijke gegevens Hendrika van Rosmalen 

  • Zij is geboren in Est.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 april 2018.

Gezin van Hendrika van Rosmalen

Zij is getrouwd met Hendrik van Ballegoijen.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1763 te varik.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika van Rosmalen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika van Rosmalen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Rosmalen


De publicatie Stamboom Fontijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Karin Fontijn, "Stamboom Fontijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fontijn/I7988.php : benaderd 23 januari 2026), "Hendrika van Rosmalen".