Stamboom Fontijn » Roelof van Nattem

Persoonlijke gegevens Roelof van Nattem 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 juni 2018.

Gezin van Roelof van Nattem

Hij is getrouwd met Maartje Groot.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Roelof van Nattem  1797-???? 
  2. Jan van Nattem  1807-????
  3. Lijsbeth van Nattem  1810-1848 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof van Nattem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof van Nattem

Roelof van Nattem



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Nattem


De publicatie Stamboom Fontijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Karin Fontijn, "Stamboom Fontijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fontijn/I6629.php : benaderd 15 januari 2026), "Roelof van Nattem".