Stamboom Floris » Stientje Louwes (1928-1929)

Persoonlijke gegevens Stientje Louwes 

  • Zij is geboren op 10 maart 1928.
  • Zij is overleden op 8 april 1929 in Zevenhuizen, Gemeente Leek, Groningen, Nederland, zij was toen 1 jaar oud.
  • Zij is begraven in Zevenhuizen, Gemeente Leek, Groningen, Nederland.
  • Een kind van Jacob Louwes en Geeske Antje Hut
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 mei 2020.

Gezin van Stientje Louwes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stientje Louwes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stientje Louwes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Stientje Louwes

Voorouders (en nakomelingen) van Stientje Louwes

Wiebe Louwes
1859-1934
Wiebe Louwes
Jacob Louwes
1898-1930

Stientje Louwes
1928-1929


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 maart 1928 lag tussen -3,8 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
      • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
      • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
      • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    • De temperatuur op 8 april 1929 lag tussen -0,8 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
      • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
      • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
      • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Louwes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Louwes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Louwes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Louwes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Floris is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Floris, "Stamboom Floris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-floris/I998768981.php : benaderd 1 maart 2026), "Stientje Louwes (1928-1929)".