Stamboom Floris » Wiskje Drent (1939-2022)

Persoonlijke gegevens Wiskje Drent 


Gezin van Wiskje Drent

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wiskje Drent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Wiskje Drent

Voorouders (en nakomelingen) van Wiskje Drent

Wiskje Drent
1939-2022

Wiskje Drent


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 september 1939 lag tussen 11,6 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 14,1 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Lise Meitner en Otto Frisch publiceren in Nature voor het eerst over kernsplitsing.
    • 19 april » Bij de Statenverkiezingen boekt de NSB opnieuw verlies.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
    • 31 augustus » Operatie Himmler gaat van start. Een Duits radiostation wordt door in Pools legeruniform geklede SS-officieren aangevallen om zo de inval van Nazi-Duitsland op Polen de dag erna te rechtvaardigen.
    • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Drent

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Drent.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Drent.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Drent (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Floris is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Floris, "Stamboom Floris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-floris/I998768254.php : benaderd 20 januari 2026), "Wiskje Drent (1939-2022)".