De temperatuur op 28 maart 1916 lag tussen 3,6 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 10,5 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
15 december » Einde van de Slag om Verdun.
Dag van overlijden 2 mei 1956
De temperatuur op 2 mei 1956 lag tussen 0.6 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0.3 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (46%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arnold Walsmit, "Stamboom Flohr-Klerks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-flohr-klerks/I772.php : benaderd 3 mei 2025), "Eleonora van Asdonck (1916-1956)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.