Stamboom Fleijsman (Fleischmann, Vlijsman) » Hermanus Hubertus Staneke (1888-????)

Persoonlijke gegevens Hermanus Hubertus Staneke 


Gezin van Hermanus Hubertus Staneke

Hij is getrouwd met Wilhelmina Braak.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1921 te Amsterdam, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden.


Notities over Hermanus Hubertus Staneke

gescheiden op 16 januari 1931 te Amsterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Hubertus Staneke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Hubertus Staneke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Hubertus Staneke

Hermanus Hubertus Staneke
1888-????

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 augustus 1888 lag rond de 14,4 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 23 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • De temperatuur op 3 maart 1921 lag tussen -2,3 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Staneke

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Staneke.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Staneke.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Staneke (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cornelis Jan Fleijsman, "Stamboom Fleijsman (Fleischmann, Vlijsman)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fleijsman/I784.php : benaderd 1 maart 2026), "Hermanus Hubertus Staneke (1888-????)".