Stamboom Fleijsman (Fleischmann, Vlijsman) » Hendrikus Anthonius Balm (1899-????)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Anthonius Balm 


Gezin van Hendrikus Anthonius Balm

Hij is getrouwd met Geertruida Geziena Prijden.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1929 te Haarlem, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Anthonius Balm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Anthonius Balm

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Anthonius Balm

Cornelia Koek
1869-1957

Hendrikus Anthonius Balm
1899-????

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 december 1899 lag rond de -4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
      • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • De temperatuur op 27 februari 1929 lag tussen -12,0 °C en -4,0 °C en was gemiddeld -8,4 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
      • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
      • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Balm

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Balm.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Balm.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Balm (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cornelis Jan Fleijsman, "Stamboom Fleijsman (Fleischmann, Vlijsman)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fleijsman/I2377.php : benaderd 3 maart 2026), "Hendrikus Anthonius Balm (1899-????)".