Stamboom Fellman » Jan van Moorselaar (± 1899-????)

Persoonlijke gegevens Jan van Moorselaar 


Gezin van Jan van Moorselaar

Hij is getrouwd met Fredrika Pieternella Schoon.

Zij zijn getrouwd op 17 juni 1921 te De Bilt.Bron 1

_UPD 17 AUG 2010 16:42:17 GMT+1
RIN MH:F84
_UID 930B1D5D-147D-4830-9951-5D7078365207

Notities over Jan van Moorselaar

_UPD 17 AUG 2010 16:43:11 GMT+1
SURN van Moorselaar
_UID E0405677-D10B-424A-A432-7F848F8A7B69
Met de handschoen getrouwt. Hubertus Hermanus Das heeft volmacht van broer Willem die in Batavia is.

Tijdbalk Jan van Moorselaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Moorselaar

Jan van Moorselaar
± 1899-????

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Het Utrechts Archief Toegangsnr.463, Inv.nr. 234 Gem. de Bilt Akte nr. 42

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1921 lag tussen 3,5 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.

Over de familienaam Van Moorselaar


De publicatie Stamboom Fellman is opgesteld door Fred W. Fellman (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fred W. Fellman, "Stamboom Fellman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fellman/I181.php : benaderd 18 januari 2026), "Jan van Moorselaar (± 1899-????)".