Stamboom Felder » Lena Felder (1907-1995)

Persoonlijke gegevens Lena Felder 


Gezin van Lena Felder

(1) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Felder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lena Felder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Felder


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Boek: het bewogen leven van Wilhelm Felder
    2. Uitgezocht door Frans Bodelier

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juli 1907 lag tussen 7,3 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 8,2 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Anton Karas, Oostenrijks citerspeler en componist († 1985)
    • 1906 » Yitzhak Ben-Aharon, Israëlisch politicus, publicist en vakbondsbestuurder († 2006)
    • 1907 » Robert Heinlein, Amerikaans sciencefiction-schrijver († 1988)
    • 1910 » Doris McCarthy, Canadees kunstschilder en autobiograaf († 2010)
    • 1910 » Heinz Winkler, Oost-Duits politicus († 1958)
    • 1911 » Jesse Carver, Engels voetballer en voetbalcoach († 2003)

    Over de familienaam Felder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Felder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Felder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Felder (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Felder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Anja Felder, "Stamboom Felder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-felder/I589.php : benaderd 18 februari 2026), "Lena Felder (1907-1995)".