Stamboom Felder » Joannes Petrus "Pierre" Paes (-1816)

Persoonlijke gegevens Joannes Petrus "Pierre" Paes 

  • Roepnaam is Pierre.
  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt op 27 maart 1756 in Nuth (Limburg).Bron 1
    Doop Nuth 27-03-1756
    DopelingJoannes Petrus Paes
    Vader van de dopelingJacobus Paes
    Moeder van de dopelingMaria Tollenaers
    DoopgetuigeAgneta Tollenaers
    DoopgetuigePetrus Paes
    Vervangende doopgetuigeAnna Vleeschheuwers
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 18 november 1816 in Nuth (Limburg).Bron 2
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Algemeen Toegangnr: 12.078
    Inventarisnr: 3
    Gemeente: Nuth
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 33
    Aangiftedatum: 18-11-1816
    OverledenePierre Paes
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 18-11-1816
    Leeftijd: 61
    Overlijdensplaats: Nuth
    VaderJacques Paes
    MoederAnne Marie Tulleneers
    PartnerAnne Houben
    Relatie: 1 wdnr / 2 echtgenoot
    Nadere informatie 2 echtgenoot van Jeanne Catherine Wachelder
  • De biologische ouders zijn Jacque (Jacob) Paes en Maria Tulleners
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 augustus 2010.

Gezin van Joannes Petrus "Pierre" Paes

(1) Hij is getrouwd met Anne Houben.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Jean Catherine Wachelder.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Petrus "Pierre" Paes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Petrus Paes

Jean Paes
1694-1762

Joannes Petrus Paes
-1816

(1) 
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GenDaWin ... GenDaLim7
    2. genlias

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 maart 1756 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: geheel betrokken hagel sneeuw. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1756: Bron: Wikipedia
      • 18 februari » Een zware aardbeving bij Düren met een beving van 6,1 op de schaal van Richter, richt grote schade aan.
      • 15 mei » Begin van de Zevenjarige Oorlog.
      • 9 juni » De vijftien koningen, keizers en regenten van Timor, Roti, Solor en Soemba tekenen een verdrag waardoor het Nederlandse gouvernement de soevereiniteit verkrijgt.
    • De temperatuur op 18 november 1816 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken sneeuw. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1816: Bron: Wikipedia
      • 9 januari » Frederik Willem van Nassau-Weilburg overlijdt en wordt als vorst van Nassau opgevolgd door zijn zoon Willem.
      • 21 februari » Nederland - Kroonprins Willem, de latere Koning Willem II trouwt met Anna Paulowna, een dochter van Tsaar Paul I van Rusland.
      • 24 maart » Frederik August van Nassau-Usingen wordt als hertog van Nassau opgevolgd door zijn achterneef Willem.
      • 26 juni » Het Traktaat van Aken wordt ondertekend waardoor de ministaat Neutraal Moresnet ontstaat.
      • 27 juli » Begin van de verplaatsing van het beeld van Ramses II naar de Nijl door Giovanni Battista Belzoni
      • 29 december » Percy Bysshe Shelley trouwt met Mary Wollstonecraft Godwin, de auteur van de novelle Frankenstein.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Paes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Paes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Paes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Paes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Felder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Anja Felder, "Stamboom Felder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-felder/I286.php : benaderd 31 december 2025), "Joannes Petrus "Pierre" Paes (-1816)".