Stamboom Feijtel » Cornelia "Keetje" Feijtel (1895-1901)

Persoonlijke gegevens Cornelia "Keetje" Feijtel 

  • Roepnaam is Keetje.
  • Zij is geboren op 29 maart 1895 in Scherpenisse.

    Cornelia Feijtel
    Geborene op vrijdag 29 maart 1895 Tholen
    Geboren te (born in) : Tholen, op (on) 29 mrt 1895
    Cornelia Feijtel
    Dochter van :
    Vader (father) : Gerard Feijtel
    Moeder (mother) : Marina Jansens
    Beschikbaargesteld door het Gemeentearchief Tholen
  • Woonachtig in het jaar 1928: Annapolder.
  • Zij is overleden op 15 mei 1901 in Poortvliet, Gemeente Tholen, Zeeland, Nederland, zij was toen 6 jaar oud.
  • Een kind van Gerard Feijtel en Marina Jansens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 september 2015.

Gezin van Cornelia "Keetje" Feijtel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia "Keetje" Feijtel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia "Keetje" Feijtel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Feijtel

Cornelia Kot
1835-1915
Jacob Jansens
1832-1888

Cornelia Feijtel
1895-1901


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 maart 1895 lag rond de 7,5 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
      • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
    • De temperatuur op 15 mei 1901 lag tussen 8,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (68%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Feijtel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feijtel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feijtel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feijtel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Feijtel, Heinkenszand, "Stamboom Feijtel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-feijtel/I782.php : benaderd 10 januari 2026), "Cornelia "Keetje" Feijtel (1895-1901)".