Stamboom Feijtel » Catharina Jacoba Feijtel (1897-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Jacoba Feijtel 

  • Zij is geboren op 14 april 1897 in Poortvliet, Gemeente Tholen, Zeeland, Nederland.

    Catharina Jacoba Feijtel
    Geborene op woensdag 14 april 1897 Poortvliet
    Aktejaar : 1897, aktenummer (documentnumber) : 20
    Geboren te (born in) : Poortvliet, op (on) 14 apr 1897
    Catharina Jacoba Feijtel
    Dochter van :
    Vader (father) : Jan Feijtel
    Moeder (mother) : Pieternella van Dijke
  • Geloof: Nederlands Hervormd.
  • Zij is overleden in .
  • Een kind van Jan Feijtel en Pieternella van Dijke
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 september 2015.

Gezin van Catharina Jacoba Feijtel

Zij heeft/had een relatie met Johannis Cornelis Voshol.


Kind(eren):

  1. Jan Pieter Voshol  1919-1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Jacoba Feijtel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Jacoba Feijtel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Jacoba Feijtel

Jan van Dijke
1834-1915
Jan Feijtel
1867-1948

Catharina Jacoba Feijtel
1897-????



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 april 1897 lag rond de 11,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
      • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Feijtel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feijtel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feijtel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feijtel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Feijtel, Heinkenszand, "Stamboom Feijtel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-feijtel/I761.php : benaderd 11 januari 2026), "Catharina Jacoba Feijtel (1897-????)".