Stamboom Feijtel » S. Langeweg (1914-)

Persoonlijke gegevens S. Langeweg 

  • Hij is geboren op 28 januari 1914.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 september 2015.

Gezin van S. Langeweg

Hij is getrouwd met Christina Feijtel.

Zij zijn getrouwd.


Notities over S. Langeweg


Momenteel woonachtig David 't Kindstraat 29, 4827 CR Breda.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot S. Langeweg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1914 lag tussen -1,6 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langeweg

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Langeweg.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Langeweg.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Langeweg (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans Feijtel, Heinkenszand, "Stamboom Feijtel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-feijtel/I1695.php : benaderd 13 januari 2026), "S. Langeweg (1914-)".