Stamboom Van Geel » Christiana Peeter Berrevoets (1670-????)

Persoonlijke gegevens Christiana Peeter Berrevoets 

  • Zij is geboren in het jaar 1670.

Gezin van Christiana Peeter Berrevoets

Zij is getrouwd met Joannes Verboven.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Joannes Verboven  1698-????
  2. Anna Maria Verboven  1699-????
  3. Adriana Verboven  1701-????
  4. Anna Maria Verboven  1704-1779 
  5. Petrus Verboven  1706-???? 
  6. Barbara Verboven  1708-1794

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiana Peeter Berrevoets?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christiana Peeter Berrevoets

Christiana Peeter Berrevoets
1670-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Berrevoets


De publicatie Stamboom Van Geel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.A.J. van Geel, "Stamboom Van Geel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-geel/I57193.php : benaderd 9 augustus 2025), "Christiana Peeter Berrevoets (1670-????)".