Stamboom familie Eilders » Gerrit ten Kley (1890-1958)

Persoonlijke gegevens Gerrit ten Kley 

  • Hij is geboren op 23 maart 1890 in Hull, Emmons, North Dakota.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1910: Branch, Sioux, Iowa.
    • in het jaar 1920: West Branch, Sioux, Iowa.
    • in het jaar 1930: Holman, Osceola County, Iowa.
    • in het jaar 1935: Osborne Township, Pipestone County, Minnesota.
    • in het jaar 1940: Osborne Township, Pipestone County, Minnesota.
    • Pipestone, Minnesota, Edgerton.
  • (Military Draft Registration) tussen 1917 en 1918 in Sioux County, Iowa.
  • (Citizenship) in Usa.
  • (Military Draft Registration) op 27 april 1942 in Edgerton, Pipestone County, Minnesota.
  • Hij is overleden op 30 september 1958 in Lynden, Whatcom County, Washington, hij was toen 68 jaar oud.
  • Hij is begraven in het jaar 1958 in Lynden, Whatcom County, Washington.
  • Een kind van Derk ten Kleij en Marigjen Gortworst

Gezin van Gerrit ten Kley

Hij is getrouwd met Cora van Hofwegen.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1914, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit ten Kley?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit ten Kley

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit ten Kley

Gerrit ten Kley
1890-1958

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 maart 1890 lag rond de 6,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 12 februari 1914 lag tussen 4,7 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 30 september 1958 lag tussen 13,1 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 14,5 mm neerslag gedurende 8,9 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
    • 18 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,5.
    • 29 juni » Encycliek Ad Apostolorum Principis van Paus Pius XII over het communisme en de Kerk in China.
    • 26 juli » Als negenjarige prins wordt Charles tot Prins van Wales benoemd.
    • 14 augustus » KLM-vlucht 607-E van Amsterdam naar New York stort ten westen van Ierland in de Atlantische oceaan. Alle 99 inzittenden komen om.
    • 1 december » De Centraal-Afrikaanse Republiek wordt onafhankelijk van Frankrijk


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ten Kley

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ten Kley.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ten Kley.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ten Kley (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom familie Eilders is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B. Eilders, "Stamboom familie Eilders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-eilders-is-samengesteld-door-b.-eilders/I270714.php : benaderd 10 augustus 2025), "Gerrit ten Kley (1890-1958)".