Stamboom Eykens » Nicolas de Prost (????-1665)

Persoonlijke gegevens Nicolas de Prost 


Gezin van Nicolas de Prost

Hij is getrouwd met Elisabeth Ceulemans.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1617 te Waarloos.


Kind(eren):

  1. Margareta de Prost  1620-????
  2. Adrianus de Prost  1622-????
  3. Anna de Prost  1623-1699 
  4. Barbara de Prost  1625-1677 
  5. Guilhelmus de Prost  1627-????
  6. Elisabeth de Prost  1629-????
  7. Maria de Prost  1631-1674 
  8. Eliisabeth de Prost  1634-????
  9. Catharina de Prost  1636-1698 
  10. Joanna de Prost  1639-1677

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolas de Prost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolas de Prost


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Prost

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Prost.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Prost.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Prost (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eykens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eykens Marc, "Stamboom Eykens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eykens/I8703.php : benaderd 7 februari 2026), "Nicolas de Prost (????-1665)".