Stamboom Eykens » Anna Maria Van den Wijngaert (1761-????)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Van den Wijngaert 


Gezin van Anna Maria Van den Wijngaert

Zij is getrouwd met Michael Van 't Sas.

Zij zijn getrouwd op 30 september 1783 te Turnhout, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Uitzoeken wie van de 2 de moeder van zijn dochter is

huwelijk uitgezocht en klopt
geboortedatum uitgezocht en klopt

Kind(eren):

  1. Anna Chaterina Van Sas  1790-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Van den Wijngaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Van den Wijngaert

Anna Maria Van den Wijngaert
1761-????

1783

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte 6340

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1783 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » Het Verenigd Koninkrijk kondigt aan de vijandelijkheden tegen de Verenigde Staten te staken, eind van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 5 februari » Aardbeving in de omgeving van Monteleone in Italië om 7 uur ’s avonds, met 26.750 doden
    • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
    • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
    • 26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
    • 19 september » De luchtballon wordt uitgevonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Wijngaert


De publicatie Stamboom Eykens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eykens Marc, "Stamboom Eykens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eykens/I10981.php : benaderd 7 februari 2026), "Anna Maria Van den Wijngaert (1761-????)".