28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
Dag van overlijden 23 december 1964
De temperatuur op 23 december 1964 lag tussen -4,3 °C en 1,8 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
1 januari » In Nederland treedt een rijksregeling in werking voor de subsidiëring van alle amateuristische kunstbeoefening.
9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
6 april » De Pietà van Michelangelo verlaat voor het eerst sinds 1499 de Sint-Pietersbasiliek in Rome om te worden verscheept naar de Wereldtentoonstelling in New York.
21 april » Benoeming van de Nederlander Paul Verschuren tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Helsinki (Finland)
29 april » Huwelijk van prinses Irene met Carel Hugo van Bourbon-Parma in Rome. Na afloop worden zij door Paus Paulus VI in audiëntie ontvangen.
21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Johan Arie Eykelhoff, "Stamboom Eykelhoff, Eijkelhoff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eykelhoff-eijkelhoff/I424.php : benaderd 19 oktober 2026), "Maria Louise Mohr (1901-1964)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.