Stamboom Evertman » Francina Cevaal (1886-1920)

Persoonlijke gegevens Francina Cevaal 

  • Zij is geboren op 9 april 1886 in Ritthem.
  • Zij is overleden op 19 december 1920 in Ritthem, zij was toen 34 jaar oud.
    Overlijden Francina Cevaal, 19-12-1920
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    10
    Aktedatum:

    1920
    Gemeente:

    Ritthem
    Overlijdensdatum:

    19-12-1920
    Overlijdensplaats:

    Ritthem
    Overledene:

    Francina Cevaal
    Geboorteplaats: Ritthem
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Gehuwd
    Leeftijd: 34 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Abraham Jacobus de Pagter
    Beroep: Landbouwer
    Vader:

    Abraham Cevaal
    Beroep: Landbouwer
    Moeder:

    Cornelia Goedbloed
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    RIT-O-1920
  • Een kind van Abraham Cevaal en Cornelia Goedbloed
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 augustus 2013.

Gezin van Francina Cevaal

Zij is getrouwd met Abraham Jacobus de Pagter.

Zij zijn getrouwd op 29 april 1908 te Ritthem, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijk Abraham Jacobus de Pagter en Francina Cevaal, 29-04-1908
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

29-04-1908
Aktenummer:

1
Huwelijksdatum:

29-04-1908
Huwelijksplaats:

Ritthem
Bruidegom:

Abraham Jacobus de Pagter
Geboorteplaats: Ritthem
Leeftijd: 28
Beroep: Landbouwersknecht
Bruid:

Francina Cevaal
Geboorteplaats: Ritthem
Leeftijd: 22
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Abraham de Pagter
Beroep: Landbouwer
Moeder bruidegom:

Francina Goedbloed
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Abraham Cevaal
Beroep: Landbouwer
Moeder bruid:

Cornelia Goedbloed
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Ritthem
Inventarisnummer:

RIT-H-1908

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francina Cevaal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francina Cevaal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francina Cevaal

Willem Cevaal
1822-1904

Francina Cevaal
1886-1920

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1886 lag rond de 8,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 30 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 29 april 1908 lag tussen 2,7 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
  • De temperatuur op 19 december 1920 lag tussen -0,2 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cevaal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cevaal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cevaal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cevaal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I9084.php : benaderd 13 januari 2026), "Francina Cevaal (1886-1920)".