Stamboom Evertman » Franciscus Ludovicus Delnad (1897-1971)

Persoonlijke gegevens Franciscus Ludovicus Delnad 

  • Hij is geboren op 16 maart 1897 in Schoondijke.
    Geboorteakte Franciscus Ludovicus Delnad, 16-03-1897
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    17-03-1897
    Aktenummer:

    11
    Geboortedatum:

    16-03-1897
    Geboorteplaats:

    Schoondijke
    Kind:

    Franciscus Ludovicus Delnad
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    Franciscus Jacobus Delnad
    Moeder:

    Maria Romelia Mollet
    Gemeente:

    Schoondijke
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    SDK-G-1897
  • Beroep: schilder.
  • Hij is overleden op 24 september 1971 in Vlissingen, hij was toen 74 jaar oud.
    Overledene:
    Franciscus Ludovicus Delnad
    Burgerlijke staat: gehuwd
    Leeftijd: 74 jaar
    Partner:
    J.J. van de Dood
    Overlijdensplaats:
    Vlissingen
    Overlijdensdatum:
    24-9-1971
  • Een kind van Franciscus Jacobus Delnad en Maria Romalia Mollet
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juni 2015.

Gezin van Franciscus Ludovicus Delnad

Hij is getrouwd met Janna Johanna van de Dood.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1921 te Vlissingen, hij was toen 24 jaar oud.

Vader bruid op vrijdag 22 april 1921 Vlissingen

Gemeente : Vlissingen
Aktenummer (number) : 52
Aktedatum (date) : 22-04-1921
BRUIDEGOM : Franciscus Ludovicus Delnad
Leeftijd (age) : 24 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Schoondijke
Beroep (occupation) : Schilder
BRUID : Janna Johanna van de Dood
Leeftijd (age) : 21 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Oost- en West-Souburg
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUIDEGOM (father bridegroom) : Franciscus Jacobus Delnad
Beroep (occupation) : Cafehouder
MOEDER BRUIDEGOM (mother bridegroom) : Maria Romalia Mollet
VADER BRUID (father bride) : Adriaan van de Dood
Beroep (occupation) : Olieman
MOEDER BRUID (mother bride) : Apollonia Vermeule
Beroep (occupation) : Zonder

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Ludovicus Delnad?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Ludovicus Delnad

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Ludovicus Delnad


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 maart 1897 lag rond de 6,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 22 april 1921 lag tussen 1,5 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 24 september 1971 lag tussen 10,7 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De eerste abortuskliniek van Nederland (het Mildredhuis in Arnhem) start met het uitvoeren van abortus provocatus.
    • 25 augustus » Mark Spitz verbetert in Houston zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met zes tiende van een seconde tot 55,0.
    • 3 oktober » In het Magic Kingdom in Florida (VS) wordt de attractie Peter Pan's Flight geopend.
    • 12 oktober » Beëdiging van Soedans eerste president, generaal-majoor Jafaar Numeiri.
    • 15 november » Intel introduceert de 4004-microprocessor voor microcomputers.
    • 15 november » Koningin Juliana opent de Haringvlietdam, tussen Voorne en Goeree.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Delnad

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Delnad.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Delnad.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Delnad (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I870.php : benaderd 17 januari 2026), "Franciscus Ludovicus Delnad (1897-1971)".