Stamboom Evertman » Catharina Traas (1876-1945)

Persoonlijke gegevens Catharina Traas 

  • Zij is geboren op 27 juni 1876 in Heinkenszand.
    Geboorteakte Catharina Traas, 27-04-1876
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    1876
    Aktenummer:

    32
    Geboortedatum:

    27-04-1876
    Geboorteplaats:

    Heinkenszand
    Kind:

    Catharina Traas
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Marinus Traas
    Leeftijd: 39
    Beroep: arbeider
    Moeder:

    Cornelia Goedemondt
    Beroep: arbeidster
    Gemeente:

    Heinkenszand
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    HKZ-G-1876
  • Zij is overleden op 30 juli 1945 in Goes, zij was toen 69 jaar oud.
    Overlijden Catharina Traas, 30-7-1945
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    209
    Aktedatum:

    1945
    Gemeente:

    Goes
    Overlijdensdatum:

    30-7-1945
    Overlijdensplaats:

    Goes
    Overledene:

    Catharina Traas
    Geboorteplaats: Heinkenszand
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Weduwe
    Leeftijd: 69 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Lambertus Berks
    Vader:

    Marinus Traas
    Moeder:

    Cornelia Goedemondt
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    GOE-O-1945
  • Een kind van Marinus Traas en Cornelia Goedemondt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 februari 2013.

Gezin van Catharina Traas

Zij is getrouwd met Lambertus Berks.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1901 te Kloetinge, zij was toen 24 jaar oud.

Huwelijk Lambertus Berks en Catharina Traas, 06-02-1901
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

06-02-1901
Aktenummer:

4
Huwelijksdatum:

06-02-1901
Huwelijksplaats:

Kloetinge
Bruidegom:

Lambertus Berks
Geboorteplaats: Kloetinge
Leeftijd: 38
Beroep: Koopman
Bruid:

Catharina Traas
Geboorteplaats: Heinkenszand
Leeftijd: 24
Beroep: Dienstbode
Vader bruidegom:

Jacobus Berks
Beroep: Slachter
Moeder bruidegom:

Anthonetta Janssen
Vader bruid:

Marinus Traas
Beroep: Arbeider
Moeder bruid:

Cornelia Goedemondt
Beroep: Zonder
Opmerkingen:

Bgm wdnr van Wilhelmina Dirkse.
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Kloetinge
Inventarisnummer:

KLO-H-1901

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Traas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Traas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Traas

Laurus Traas
1795-1849
Marinus Traas
1836-1927

Catharina Traas
1876-1945

1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juni 1876 lag rond de 24,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 32%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
  • De temperatuur op 6 februari 1901 lag tussen -4,1 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
  • De temperatuur op 30 juli 1945 lag tussen 8,9 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Première van de Symfonie nr. 5 van Sergej Prokofjev in Moskou.
    • 10 maart » Een Amerikaans bombardement op Tokio en de daardoor veroorzaakte branden eisen 83.793 doden en een onbekend aantal gewonden en vermisten.
    • 17 maart » De Ludendorffbrug te Remagen stort in nadat ze op 7 maart ongeschonden werd ingenomen door de Amerikanen.
    • 13 april » Bevrijding van Assen.
    • 23 mei » De prominente NSDAP-er Julius Streicher wordt, ondanks zijn vermomming als kunstenaar, herkend en gearresteerd.
    • 23 mei » Heinrich Himmler, die al op 20 mei was gearresteerd, maakt zich bekend en pleegt daarna zelfmoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Traas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Traas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Traas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Traas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I8388.php : benaderd 8 januari 2026), "Catharina Traas (1876-1945)".