Stamboom Evertman » Willem Koomen (1863-1910)

Persoonlijke gegevens Willem Koomen 

  • Hij is geboren op 8 februari 1863 in Ilpendam.
    naam:
    Koomen, Willem
    geboortedatum:
    08-02-1863
    geboorteplaats:
    Ilpendam
    Archief van het Bevolkingsregister: afgedane collectie of overgenomen delen
    Overgenomen Delen 1892-1920: NL-SAA-30220598
  • Hij is overleden op 26 juni 1910 in Buiksloot, hij was toen 47 jaar oud.
    Willem Koomen
    Geslacht:
    Man
    Geboorteplaats:
    Ilpendam
    Leeftijd:
    47
    Vader:
    Teunis Koomen
    Geslacht:
    Man
    Moeder:
    Sibbeltje Oostindie
    Geslacht:
    Vrouw
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    zondag 26 juni 1910
    Gebeurtenisplaats:
    Buiksloot
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Aktenummer:
    17
    Registratiedatum:
    27 juni 1910
    Akteplaats:
    Buiksloot
  • Een kind van Teunis Koomen en Sibbeltje Oostindië
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 maart 2016.

Gezin van Willem Koomen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Koomen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Koomen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Koomen

Teunis Koomen
1831-1908

Willem Koomen
1863-1910


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1863 lag rond de 5,6 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
  • De temperatuur op 26 juni 1910 lag tussen 9,4 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koomen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koomen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koomen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koomen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I62298.php : benaderd 11 januari 2026), "Willem Koomen (1863-1910)".