Stamboom Evertman » Johanna Maria Klein Nagelvoort (1898-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Klein Nagelvoort 

  • Zij is geboren op 5 juli 1898 in Hoven.
    Johanna Maria Klein Nagelvoort
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Hoven
    Geboortedatum:
    dinsdag 5 juli 1898

    Vader:
    Gerrit Jan Klein Nagelvoort
    Geslacht:
    Man
    Leeftijd:
    25
    Beroep:
    Koopman
    Moeder:
    Maria Bogchelman
    Geslacht:
    Vrouw
    Beroep:
    zonder beroep
    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    dinsdag 5 juli 1898
    Gebeurtenisplaats:
    Hoven
    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling:
    Arnhem
    Collectiegebied:
    Gelderland
    Archief:
    0207
    Registratienummer:
    1715
    Aktenummer:
    324
    Registratiedatum:
    6 juli 1898
    Akteplaats:
    Zutphen
  • Een kind van Gerrit Jan Klein Nagelvoort en Maria Bogchelman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 oktober 2015.

Gezin van Johanna Maria Klein Nagelvoort

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Klein Nagelvoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Klein Nagelvoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Klein Nagelvoort

Maria Wulfsen
1835-1897

Johanna Maria Klein Nagelvoort
1898-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1898 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klein Nagelvoort


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I61195.php : benaderd 2 maart 2026), "Johanna Maria Klein Nagelvoort (1898-????)".