Stamboom Evertman » Virginia van Vooren (1824-????)

Persoonlijke gegevens Virginia van Vooren 


Gezin van Virginia van Vooren

Zij is getrouwd met Bernard Francois van den Eeckhout.

Zij zijn getrouwd op 18 november 1870 te Eede, zij was toen 46 jaar oud.

Bernard Francois van den Eeckhout
Geboorteplaats:
Eede
Leeftijd:
64
Beroep:
Landbouwer

Vader bruidegom:
Jean van den Eeckhout

Moeder bruidegom:
Francoise de Craene

Bruid:
Virginia van Vooren
Geboorteplaats:
Maldegem
Leeftijd:
46
Beroep:
zonder

Vader bruid:
Ferdinand van Vooren

Moeder bruid:
Anna Catharina Heijndrikx

Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
vrijdag 18 november 1870
Gebeurtenisplaats:
Eede

Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Zeeuws ArchiefZeeuws Archief
Plaats instelling:
Middelburg
Collectiegebied:
Zeeland
Archief:
25
Registratienummer:
EED-H-1870
Aktenummer:
6
Registratiedatum:
18 november 1870
Akteplaats:
Eede
Collectie:
Eede huwelijksakten burgerlijke stand

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Virginia van Vooren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Virginia van Vooren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Virginia van Vooren

Virginia van Vooren
1824-????

1870

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1870 lag rond de 5,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.

Over de familienaam Van Vooren


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I61116.php : benaderd 28 januari 2026), "Virginia van Vooren (1824-????)".