Stamboom Evertman » Cornelia Zegers (1901-1986)

Persoonlijke gegevens Cornelia Zegers 

  • Zij is geboren op 17 juli 1901 in Goes.
    Geboorteakte Cornelia Zegers, 17-07-1901
    Soort akte:
    Geboorteakte
    Aktedatum:
    18-07-1901
    Aktenummer:
    97
    Geboortedatum:
    17-07-1901
    Geboorteplaats:
    Goes
    Kind:
    Cornelia Zegers
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:
    Jan Zegers
    Moeder:
    Cornelia van Zweden
    Gemeente:
    Goes
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    GOE-G-1901
    Vindplaats:

    Zeeuws Archief
  • Zij is overleden op 25 december 1986 in Kalamazoo (usa), zij was toen 85 jaar oud.
  • Een kind van Jan Zegers en Cornelia van Zweden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 april 2015.

Gezin van Cornelia Zegers

Zij is getrouwd met Helmert Johannes Duisterhof.

Zij zijn getrouwd


Notities over Cornelia Zegers

Cornelia Sagers
FamilySearch Stamboom
Geboorte:17 jul 1901
Overlijden:25 dec 1986 - Kalamazoo, Kalamazoo, Michigan, United States
Ouders:Cornelia van Zweden, Jan Zegers
Echtgenoot:Helmert Johannes Duisterhof

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Zegers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Zegers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Zegers

Maria Dagevos
1834-1897
Jan Zegers
1854-????

Cornelia Zegers
1901-1986



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juli 1901 lag tussen 11,1 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (66%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
  • De temperatuur op 25 december 1986 lag tussen -1,1 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 10,5 mm neerslag gedurende 8,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Na vier dagen van massale demonstraties in de Filipijnen (later bekend geworden als EDSA-revolutie), ontvlucht president Ferdinand Marcos het paleis en wordt Corazon Aquino de nieuwe Filipijnse president.
    • 26 februari » Evert van Benthem wint voor de tweede keer op rij de Elfstedentocht in een tijd van 6.55.17 uur. Tineke Dijkshoorn wint bij de vrouwen.
    • 13 april » Golfer Jack Nicklaus wint zijn zesde Masters toernooi.
    • 14 april » Amerikaanse vliegtuigen vallen vijf doelen aan in Libië. Onder de vele doden ook de dochter van Ghadaffi.
    • 24 juli » Opening van de dertiende Gemenebestspelen in Edinburgh met de deelname van 1662 atleten afkomstig uit 26 landen.
    • 19 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen Polen in de EK-kwalificatiereeks.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zegers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zegers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zegers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zegers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I59287.php : benaderd 18 januari 2026), "Cornelia Zegers (1901-1986)".