Stamboom Evertman » Adriana Margaretha de Porto (1883-1947)

Persoonlijke gegevens Adriana Margaretha de Porto 


Gezin van Adriana Margaretha de Porto

Zij is getrouwd met Willem Rijk.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1905 te Texel, zij was toen 22 jaar oud.

Hij is getrouwd met Adriana Margaretha de Porto op 23 mei 1905 te Texel, hij was toen 27 jaar oud.
Zij zijn op 5 mei 1905 te Texel in ondertrouw gegaan.
Kind(eren):
Jacobus Cornelis Rijk 1906-1965
Simon Rijk 1907-1981 Tree
Margaretha Adriana Rijk 1909-1985
Willem Gerardus Rijk 1910-1976
Dirk Marius Rijk 1912-1937
Maria Catharina Rijk 1913-1937
Johanna Jacoba Rijk 1914-1940
Theodoor Gerard Rijk 1916-1917
Adriana Wilhelmina Rijk 1917-1981
(Niet openbaar)
(Niet openbaar)
(Niet openbaar)
(Niet openbaar)
Andreas Johannes Rijk 1924-1945

Notities over Adriana Margaretha de Porto

Adriana Margaretha de Porto

Zij is geboren op 28 januari 1883 in De Mars (Texel).
Zij is overleden op 24 juni 1947 in Den Burg (Texel), zij was toen 64 jaar oud.
Zij is overleden om 02.15u; aangifte overl op 24 juni 1947 door Jacobus Cornelis Rijk, 40 jaar, veehandelaar, wonende op Texel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Margaretha de Porto?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1883 lag rond de 6,7 °C. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 24 juni 1947 lag tussen 11,0 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
    • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    • 28 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de negende keer de Copa América door twee speelronden voor het einde met 3-1 te winnen van Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Porto

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Porto.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Porto.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Porto (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I59128.php : benaderd 23 januari 2026), "Adriana Margaretha de Porto (1883-1947)".