Stamboom Evertman » Marianne Wubbenhorst (1896-1957)

Persoonlijke gegevens Marianne Wubbenhorst 

  • Zij is geboren op 18 maart 1896 in Alkmaar.
  • Zij is overleden op 31 december 1957 in Hilversum, zij was toen 61 jaar oud.
    Marianne Wubbenhorst
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Alkmaar
    Leeftijd:
    61

    Relatie:
    Hermanus Johannes van Bennekom
    Relatiesoort:
    Echtgenote

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    dinsdag 31 december 1957
    Gebeurtenisplaats:
    Hilversum

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Aktenummer:
    3
    Registratiedatum:
    2 januari 1958
    Akteplaats:
    Hilversum
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 maart 2015.

Gezin van Marianne Wubbenhorst

Zij is getrouwd met Hermanus Johannes van Bennekom.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1923 te Amsterdam, zij was toen 27 jaar oud.

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.5C;fol.6v
Datum: 09-05-1923
Bruidegom Hermanus Johannes van Bennekom
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Marianne Wubbenhorst
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Alkmaar
Vader bruidegom Bernardus Rijk van Bennekom
Moeder bruidegom Catharina Margaretha Scheen
Vader bruid Cornelis Wubbenhorst
Moeder bruid Leentje Trompetter
Nadere informatie Erk. 1 kind.;beroep Bg.:venter;beroep vader Bg.:sigarenmaker;beroep vader Bd.:huisschilder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marianne Wubbenhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1896 lag rond de 10,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 31 december 1957 lag tussen 2,5 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
    • 27 juni » Orkaan Audrey maakt vijfhonderd slachtoffers in de Amerikaanse staten Louisiana en Texas.
    • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
    • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
    • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
    • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wubbenhorst


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I59050.php : benaderd 28 januari 2026), "Marianne Wubbenhorst (1896-1957)".