Stamboom Evertman » Pieternella Leuntje Korstanje (1895-????)

Persoonlijke gegevens Pieternella Leuntje Korstanje 

  • Zij is geboren op 20 maart 1895 in Yerseke.
    Geboorteakte Pieternella Leuntje Korstanje, 20-03-1895
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    20-03-1895
    Aktenummer:

    43
    Geboortedatum:

    20-03-1895
    Geboorteplaats:

    Yerseke
    Kind:

    Pieternella Leuntje Korstanje
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Bastiaan Korstanje
    Moeder:

    Maatje Verhulst
    Gemeente:

    Yerseke
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    YER-G-1895
    Vindplaats:

    Zeeuws Archief
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 maart 2015.

Gezin van Pieternella Leuntje Korstanje

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis de Baar.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1922 te Yerseke, zij was toen 27 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.145
Gemeente: Yerseke
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 32
Datum: 21-11-1922
Bruidegom Johannes Cornelis de Baar
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Hoedekenskerke
Bruid Pieternella Leuntje Korstanje
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Yerseke
Vader bruidegom Mattheus de Baar
Moeder bruidegom Anthonia Chamalaun
Vader bruid Bastiaan Korstanje
Moeder bruid Maatje Verhulst
Nadere informatie Erk. kind: Pieternella Korstanje, geb. 12-12-1921 te Yerseke.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella Leuntje Korstanje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 maart 1895 lag rond de 6,4 °C. Er was 11 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Korstanje


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I58860.php : benaderd 27 januari 2026), "Pieternella Leuntje Korstanje (1895-????)".