Stamboom Evertman » Wilhelmus Antonius Schuurmans (1880-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Antonius Schuurmans 


Gezin van Wilhelmus Antonius Schuurmans

Hij is getrouwd met Hermine Anna Marie Kuipers.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1910 te Arnhem, hij was toen 30 jaar oud.

Wilhelmus Antonius Schuurmans
Leeftijd:
30
Beroep:
militair

Vader bruidegom:
Willem Jacobus Schuurmans
Beroep:
Schilder

Moeder bruidegom:
Lisabetha Michels
Beroep:
zonder beroep

Bruid:
Hermine Anna Marie Kuipers
Leeftijd:
26
Beroep:
zonder beroep

Vader bruid:
Franciscus Ferdinand Cornelis Kuipers
Beroep:
zonder beroep

Moeder bruid:
Antoinetta Adriana Soomer
Beroep:
zonder beroep

Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
woensdag 21 september 1910
Gebeurtenisplaats:
Arnhem

Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Gelders ArchiefGelders Archief
Plaats instelling:
Arnhem
Collectiegebied:
Gelderland
Archief:
0207
Registratienummer:
7994
Aktenummer:
330
Registratiedatum:
21 september 1910
Akteplaats:
Arnhem

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Antonius Schuurmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Antonius Schuurmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Antonius Schuurmans

Wilhelmus Antonius Schuurmans
1880-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 september 1910 lag tussen 3,3 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.

Over de familienaam Schuurmans


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I58432.php : benaderd 4 februari 2026), "Wilhelmus Antonius Schuurmans (1880-????)".