Stamboom Evertman » Cornelis Johannes Möllers (1892-1978)

Persoonlijke gegevens Cornelis Johannes Möllers 


Gezin van Cornelis Johannes Möllers

Hij is getrouwd met Apolonia Gerarda Plasmeijer.

Zij zijn getrouwd op 7 juli 1920 te Warmond, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijk van zoon:
Cornelis Johannes Möllers
Echtgenoot/echtgenote: Apolonia Gerarda Möllers (geboren Plasmeijer)
Warmond
7 jul 1920

Notities over Cornelis Johannes Möllers

Geboorte van zoon:
7 Cornelis Johannes Möllers
Leimuiden Alkemade
14 jan 1892

Feiten (12)

1892
Geboren
Leimuiden Alkemade
14 jan 1892
Woonplaats
noordeinde 42
Leimuiden
Nederland
Beroep
binnenvaartschipper - fabrieks arbeider - neergelegd
1920
Leeftijd 28
Huwelijk met:
111 Apolonia Gerarda Möllers (geboren Plasmeijer)
Warmond
7 jul 1920
1921
Leeftijd 29
Geboorte van zoon:
112 Johannes Petrus "de turf - jan de vrachtrijder" Mollers
Alkemade
9 apr 1921
1923
Leeftijd 31
Geboorte van zoon:
113 Gerardus Antonius Möllers
Leimuiden
6 feb 1923
1943
Leeftijd 51
Huwelijk van zoon:
112 Johannes Petrus "de turf - jan de vrachtrijder" Mollers
Echtgenoot/echtgenote: 116 Francina Anthonia Mollers (geboren van Schooten)
Haarlem
18 aug 1943
1962
Leeftijd 70
Overlijden van ex-echtgenote:
111 Apolonia Gerarda Möllers (geboren Plasmeijer)
Leimuiden
7 feb 1962
1962
Leeftijd 70
Echtscheiding van:
111 Apolonia Gerarda Möllers (geboren Plasmeijer)
7 feb 1962
1971
Leeftijd 79
Overlijden van zoon:
112 Johannes Petrus "de turf - jan de vrachtrijder" Mollers
Haarlem
7 dec 1971
1978
Leeftijd 86
Overlijden
Leimuiden
16 nov 1978
1978
Begrafenis
Leimuiden
20 nov 1978

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Johannes Möllers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Johannes Möllers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Johannes Möllers

Cornelis Johannes Möllers
1892-1978

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1892 lag rond de -6,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 7 juli 1920 lag tussen 11,2 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
  • De temperatuur op 16 november 1978 lag tussen 5,4 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Pieter van den Hoogenband, Nederlands zwemmer en olympisch kampioen (2000 en 2004)
    • 15 maart » Somalië sluit vrede met Ethiopië na een acht maanden lange oorlog.
    • 27 augustus » Gerrie Knetemann wordt op de Nürburgring wereldkampioen wielrennen.
    • 8 september » Het leger richt in Teheran en elf andere steden in Iran een bloedbad aan als honderdduizenden betogers tegen het verbod in de straat opgaan.
    • 20 september » In het eerste optreden sinds de verloren finale van het WK voetbal wint Nederland in Nijmegen met 3-0 van IJsland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1980.
    • 23 november » Liechtenstein wordt lid van de Raad van Europa.
  • De temperatuur op 20 november 1978 lag tussen 3,5 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (86%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 22 april » Het Eurovisiesongfestival vindt plaats in Parijs. Izhar Cohen & The Alphabeta winnen voor Israël. België eindigt tweede.
    • 15 mei » De Britse regering belooft Zambia voor de komende twee jaren financiële steun ter waarde van 47,5 miljoen pond sterling.
    • 21 mei » Opening van het Estadio José María Minella in Mar del Plata, Argentinië.
    • 23 juni » Voor het eerst wordt in De Kuip (stadion Feijenoord) in Rotterdam een popconcert gehouden. Ruim 50.000 fans zijn getuige van het optreden van Bob Dylan, die zijn eerste Europese tournee maakt.
    • 16 september » Keetie van Oosten-Hage verbetert in München het werelduurrecord.
    • 23 december » Italië, Sicilië, Palermo Airport: een Alitalia DC-9 stort tijdens de landing in zee. 108 mensen komen om, 21 mensen overleven de ramp, gered door vissersboten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Möllers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Möllers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Möllers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Möllers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I57991.php : benaderd 21 januari 2026), "Cornelis Johannes Möllers (1892-1978)".