Stamboom Evertman » Johannes Eduard Denie (1877-1877)

Persoonlijke gegevens Johannes Eduard Denie 

  • Hij is geboren februari 1877 in Haarlem (NH).
  • Hij is overleden op 27 december 1877 in Haarlem (NH).
    Johannes Eduard Denie
    Geboorteplaats:
    Haarlem
    Leeftijd:
    10 maanden

    Vader:
    Johannes Eduard Denie
    Geslacht:
    Man

    Moeder:
    Elizabeth Maria Koster
    Geslacht:
    Vrouw

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    donderdag 27 december 1877
    Gebeurtenisplaats:
    Haarlem

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Aktenummer:
    948
    Registratiedatum:
    1877
    Akteplaats:
    Haarlem
  • Een kind van Johannes Eduard Denie en Elizabeth Maria Koster
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 oktober 2014.

Gezin van Johannes Eduard Denie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Eduard Denie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Eduard Denie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Eduard Denie

Johannes Eduard Denie
1877-1877


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1877 lag rond de -1,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Denie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Denie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Denie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Denie (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I57282.php : benaderd 4 februari 2026), "Johannes Eduard Denie (1877-1877)".