Stamboom Evertman » Jan Blok (1880-1964)

Persoonlijke gegevens Jan Blok 

  • Hij is geboren op 6 augustus 1880 in Kruiningen.
    Geboorteakte Jan Blok, 06-08-1880
    Soort akte:
    Geboorteakte
    Aktedatum:
    06-08-1880
    Aktenummer:
    56
    Geboortedatum:
    06-08-1880
    Geboorteplaats:
    Kruiningen
    Kind:
    Jan Blok
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:
    Jan Blok
    Moeder:
    Janna van de Velde
    Gemeente:
    Kruiningen
    Toegangsnummer:
    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:
    KRU-G-1880
    Vindplaats:
    Zeeuws Archief
  • Hij is overleden op 10 oktober 1964 in Goes, hij was toen 84 jaar oud.
    Overlijden Jan Blok, 10-10-1964
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    271
    Aktedatum:

    1964
    Gemeente:

    Goes
    Overlijdensdatum:

    10-10-1964
    Overlijdensplaats:

    Goes
    Overledene:

    Jan Blok
    Geboorteplaats: Kruiningen
    Geslacht: Mannelijk
    Burgerlijke staat: Gehuwd
    Leeftijd: 84 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Leontina Joanna Vermont
    Vader:

    Jan Blok
    Moeder:

    Janna van de Velde
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    GOE-O-1964
    Vindplaats:

    Zeeuws Archief
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 september 2015.

Gezin van Jan Blok

Hij is getrouwd met Leontina Joanna Vermont.

Zij zijn getrouwd op 2 maart 1905 te Kruiningen, hij was toen 24 jaar oud.

Huwelijk Jan Blok en Leontina Joanna Vermont, 02-03-1905
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

02-03-1905
Aktenummer:

4
Huwelijksdatum:

02-03-1905
Huwelijksplaats:

Kruiningen
Bruidegom:

Jan Blok
Geboorteplaats: Kruiningen
Leeftijd: 24
Beroep: Boereknecht
Bruid:

Leontina Joanna Vermont
Geboorteplaats: Clinge
Leeftijd: 22
Beroep: Dienstbode
Vader bruidegom:

Jan Blok
Beroep: Zonder
Moeder bruidegom:

Janna van de Velde
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Constantinus Vermont
Beroep: Schipper
Moeder bruid:

Maria Louisa Voet
Beroep: Zonder
Opmerkingen:

Vader bgm door Arr.rechtb.Middelburg onder curatele wegens zwakheid vermogen.
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Kruiningen
Inventarisnummer:

KRU-H-1905
Vindplaats:

Zeeuws Archief

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Blok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Blok


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1880 lag rond de 22,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 2 maart 1905 lag tussen -2,0 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 10 oktober 1964 lag tussen 4,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 13,5 mm neerslag gedurende 9,3 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
    • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
    • 17 september » De Belgische organisatie Oxfam wordt opgericht.
    • 21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 4 december » Het Beatles album Beatles for Sale komt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Blok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I56109.php : benaderd 10 maart 2026), "Jan Blok (1880-1964)".