Stamboom Evertman » Leendert Nieuwenhuize (1899-1905)

Persoonlijke gegevens Leendert Nieuwenhuize 

  • Hij is geboren op 24 september 1899 in s Heer Arendskerke.
    Geboorteakte Leendert Nieuwenhuijse, 24-09-1899
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    25-09-1899
    Aktenummer:

    69
    Geboortedatum:

    24-09-1899
    Geboorteplaats:

    's-Heer Arendskerke
    Kind:

    Leendert Nieuwenhuijse
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    Leendert Nieuwenhuijse
    Moeder:

    Catharina Vermerris
    Gemeente:

    's-Heer Arendskerke
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    HAR-G-1899
  • Hij is overleden op 4 maart 1905 in s Heer Arendskerke, hij was toen 5 jaar oud.
    Overlijden Leendert Nieuwenhuijse, 4-3-1905
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    20
    Aktedatum:

    1905
    Gemeente:

    's-Heer Arendskerke
    Overlijdensdatum:

    4-3-1905
    Overlijdensplaats:

    's-Heer Arendskerke
    Overledene:

    Leendert Nieuwenhuijse
    Geboorteplaats: 's-Heer Arendskerke
    Geslacht: Mannelijk
    Leeftijd: 5 jaar
    Vader:

    Leendert Nieuwenhuijse
    Leeftijd: 32
    Beroep: Veldarbeider
    Moeder:

    Catharina Vermerris
    Beroep: Zonder
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    HAR-O-1905
  • Een kind van Leendert Nieuwenhuize en Catharina Vermerris
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 januari 2014.

Gezin van Leendert Nieuwenhuize

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Nieuwenhuize?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leendert Nieuwenhuize

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Nieuwenhuize

Leendert Nieuwenhuize
1899-1905


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 september 1899 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
  • De temperatuur op 4 maart 1905 lag tussen 0,1 °C en 1,6 °C en was gemiddeld 1,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nieuwenhuize


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I55996.php : benaderd 16 januari 2026), "Leendert Nieuwenhuize (1899-1905)".