Stamboom Evertman » Johanna Duivekot (1858-1936)

Persoonlijke gegevens Johanna Duivekot 

  • Zij is geboren op 23 september 1858 in Middelburg.
    Johanna Duivekot
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Middelburg
    Geboortedatum:
    donderdag 23 september 1858

    Vader:
    Filippus Duivekot
    Geboorteplaats:
    Middelburg
    Geboortedatum:
    donderdag 23 september 1858
    Leeftijd:
    23
    Beroep:
    daglooner

    Moeder:
    Maatje Louwerse
    Geboorteplaats:
    Middelburg
    Geboortedatum:
    donderdag 23 september 1858
    Beroep:
    zonder

    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    donderdag 23 september 1858
    Gebeurtenisplaats:
    Middelburg

    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Zeeuws ArchiefZeeuws Archief
    Plaats instelling:
    Middelburg
    Collectiegebied:
    Zeeland
    Archief:
    25
    Registratienummer:
    MDB-G-1858
    Aktenummer:
    304
    Registratiedatum:
    23 september 1858
    Akteplaats:
    Middelburg
    Collectie:
    Middelburg geboorteakten burgerlijke stand
  • Zij is overleden op 2 juli 1936 in Koudekerke, zij was toen 77 jaar oud.
    Overlijden Johanna Duivekot, 2-7-1936
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    24
    Aktedatum:

    1936
    Gemeente:

    Koudekerke
    Overlijdensdatum:

    2-7-1936
    Overlijdensplaats:

    Koudekerke
    Overledene:

    Johanna Duivekot
    Geboorteplaats: Middelburg
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Weduwe
    Leeftijd: 77 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Andries Roose
    Vader:

    Filippus Duivekot
    Moeder:

    Maatje Louwerse
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    KOU-O-1936
    Opmerkingen:

    Is overleden gevonden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 juli 2015.

Gezin van Johanna Duivekot

Zij is getrouwd met Andries Roose.

Zij zijn getrouwd op 8 maart 1882 te Vlissingen, zij was toen 23 jaar oud.

Huwelijk Andries Roose en Johanna Duivekot, 08-03-1882
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

08-03-1882
Aktenummer:

8
Huwelijksdatum:

08-03-1882
Huwelijksplaats:

Vlissingen
Bruidegom:

Andries Roose
Geboorteplaats: Oost- en West-Souburg
Leeftijd: 24
Beroep: Landbouwer
Bruid:

Johanna Duivekot
Geboorteplaats: Middelburg
Leeftijd: 23
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Adriaan Roose
Moeder bruidegom:

Pieternella Geertse
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Filippus Duivekot
Beroep: Sleper
Moeder bruid:

Maatje Louwerse
Beroep: Zonder
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Vlissingen
Inventarisnummer:

VLI-H-1882

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Duivekot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1858 lag rond de 21,6 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 4.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • In het jaar 1858: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 11 februari » In Lourdes zou in een grot voor de eerste maal de Maagd Maria aan Bernadette Soubirous zijn verschenen. Dit leidde tot het ontstaan van een van de grootste katholieke bedevaartsoorden.
    • 30 maart » Hymen L. Lipman patenteert het potlood met gummetje aan het eind.
    • 1 juli » De evolutietheorie van Charles Darwin en Alfred Russel Wallace wordt gepubliceerd door de Linnaean Society van Londen.
    • 21 juli » Ontmoeting van Plombières tussen de Franse keizer Napoleon III en en graaf Camillo Benso di Cavour, de eerste minister van Piëmont-Sardinië.
    • 3 augustus » Eerste kabeltelegrammen tussen Amerika en Europa.
    • 16 augustus » De eerste trans-Atlantische telegraafkabel wordt in gebruik genomen, waarbij koningin Victoria een felicitatietelegram verstuurt aan president James Buchanan.
  • De temperatuur op 2 juli 1936 lag tussen 10,3 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 11,6 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Duivekot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duivekot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duivekot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duivekot (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I54955.php : benaderd 30 januari 2026), "Johanna Duivekot (1858-1936)".