Stamboom Evertman » Maria van 't Hof (1844-1924)

Persoonlijke gegevens Maria van 't Hof 

  • Zij is geboren op 30 september 1844 in Heinkenszand.
    Geboorteakte Maria van 't Hof, 30-09-1844
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    1844
    Aktenummer:

    40
    Geboortedatum:

    30-09-1844
    Geboorteplaats:

    Heinkenszand
    Kind:

    Maria van 't Hof
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Dignus van 't Hof
    Leeftijd: 48
    Beroep: arbeider
    Moeder:

    Lena Breeweg
    Beroep: arbeidster
    Gemeente:

    Heinkenszand
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    HKZ-G-1844
  • Zij is overleden op 20 november 1924 in Goes, zij was toen 80 jaar oud.
    Overlijden Maria van 't Hof, 20-11-1924
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    60
    Aktedatum:

    1924
    Gemeente:

    Goes
    Overlijdensdatum:

    20-11-1924
    Overlijdensplaats:

    Goes
    Overledene:

    Maria van 't Hof
    Geboorteplaats: Heinkenszand
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Weduwe
    Leeftijd: 80 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Adriaan Karman
    Vader:

    Dignus van 't Hof
    Moeder:

    Lena Breeweg
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    GOE-O-1924
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 juli 2014.

Gezin van Maria van 't Hof

Zij is getrouwd met Adriaan Karman.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1889 te Wolphaartsdijk, zij was toen 44 jaar oud.

Huwelijk Adriaan Karman en Maria van 't Hof, 01-08-1889
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

01-08-1889
Aktenummer:

16
Huwelijksdatum:

01-08-1889
Huwelijksplaats:

Wolphaartsdijk
Bruidegom:

Adriaan Karman
Geboorteplaats: Oostkapelle
Leeftijd: 57
Beroep: Landbouwer
Bruid:

Maria van 't Hof
Geboorteplaats: Heinkenszand
Leeftijd: 44
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Kornelis Karman
Moeder bruidegom:

Adriana Bommelje
Vader bruid:

Dignus van 't Hof
Moeder bruid:

Lena Breeweg
Opmerkingen:

Bgm wdnr van Jacomina Mieras, brd wed van Cornelis Kuzee.
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Wolphaartsdijk
Inventarisnummer:

WOL-H-1889

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van 't Hof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1844 lag rond de 10,0 °C. Er was 352 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: helder. Bijzondere weersverschijnselen: . Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1844: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Dominicaanse Republiek wordt onafhankelijk van Haïti.
    • 14 maart » Umberto I, koning van Italië († 1900)
    • 6 juni » De YMCA wordt opgericht in Londen.
    • 27 juni » Joseph Smith, leider van de Mormonen, en zijn broer Hyrum worden in de gevangenis te Carthage, Illinois, door tegenstanders van de Mormoonse Kerk gelyncht.
    • 25 augustus » Oprichting van de Congregatie van Onze Lieve Vrouw Moeder van Barmhartigheid (Fraters van Tilburg) door Joannes Zwijsen, coadjutor-apostolisch vicaris van Bisdom 's-Hertogenbosch.
    • 28 september » Kroonprins Oscar wordt tot koning Oscar I van Zweden gekroond.
  • De temperatuur op 20 november 1924 lag tussen 2,4 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van 't Hof


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I54370.php : benaderd 17 januari 2026), "Maria van 't Hof (1844-1924)".