Stamboom Evertman » Paulus Schuiling (1861-1947)

Persoonlijke gegevens Paulus Schuiling 

  • Hij is geboren op 24 augustus 1861 in Waarde.
    Geboorteakte Paulus Schuiling, 24-08-1861
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    26-08-1861
    Aktenummer:

    28
    Geboortedatum:

    24-08-1861
    Geboorteplaats:

    Waarde
    Kind:

    Paulus Schuiling
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    Jacobus Schuiling
    Moeder:

    Teuntje Remijnse
    Gemeente:

    Waarde
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    WAA-G-1861
  • Hij is overleden op 31 maart 1947 in Yerseke, hij was toen 85 jaar oud.
    Overlijden Paulus Schuiling, 31-3-1947
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    10
    Aktedatum:

    1947
    Gemeente:

    Yerseke
    Overlijdensdatum:

    31-3-1947
    Overlijdensplaats:

    Yerseke
    Overledene:

    Paulus Schuiling
    Geboorteplaats: Waarde
    Geslacht: Mannelijk
    Burgerlijke staat: Gehuwd
    Leeftijd: 85 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Johanna Krijnsen
    Vader:

    Jacobus Schuiling
    Moeder:

    Theuntje Remijnse
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    YER-O-1947
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 mei 2013.

Gezin van Paulus Schuiling

Hij is getrouwd met Johanna Krijnsen.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1883 te Waarde, hij was toen 21 jaar oud.

Huwelijk Paulus Schuiling en Johanna Krijnsen, 19-07-1883
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

19-07-1883
Aktenummer:

2
Huwelijksdatum:

19-07-1883
Huwelijksplaats:

Waarde
Bruidegom:

Paulus Schuiling
Geboorteplaats: Waarde
Leeftijd: 21
Beroep: Arbeider
Bruid:

Johanna Krijnsen
Geboorteplaats: Waarde
Leeftijd: 19
Beroep: Arbeidster
Vader bruidegom:

Jacobus Schuiling
Beroep: Arbeider
Moeder bruidegom:

Theuntje Remijnse
Beroep: Arbeidster
Vader bruid:

Marinus Krijnsen
Beroep: Arbeider
Moeder bruid:

Neeltje de Kok
Beroep: Arbeidster
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Waarde
Inventarisnummer:

WAA-H-1883

Kind(eren):

  1. Theuntje Schuiling  1884-1884
  2. Schuiling  1887
  3. Jacobus Schuiling  1889-1979 
  4. Neeltje Schuiling  1892-????
  5. Marinus Schuiling  1894-????
  6. Theuntje Schuiling  1899-????
  7. Cornelia Schuiling  1900-1918
  8. Maatje Schuiling  1902-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulus Schuiling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Paulus Schuiling

Paulus Schuiling
1861-1947

1883
Schuiling
1887-1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 augustus 1861 lag rond de 17,2 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
    • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
    • 30 september » De 3739 meter hoge Weißkugel, gelegen in Oostenrijk, wordt voor de eerste maal beklommen.
  • De temperatuur op 19 juli 1883 lag rond de 17,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 31 maart 1947 lag tussen 5,0 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
    • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
    • 6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
    • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schuiling


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I53717.php : benaderd 22 januari 2026), "Paulus Schuiling (1861-1947)".