Stamboom Evertman » Maria Francisca Annaert (1856-1892)

Persoonlijke gegevens Maria Francisca Annaert 

  • Zij is geboren op 4 augustus 1856 in Koewacht.
    Maria Francisca Annaert
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Koewacht
    Geboortedatum:
    maandag 4 augustus 1856

    Vader:
    Constantinus Annaert

    Moeder:
    Josina de Kort

    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    maandag 4 augustus 1856
    Gebeurtenisplaats:
    Koewacht

    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Zeeuws ArchiefZeeuws Archief
    Plaats instelling:
    Middelburg
    Collectiegebied:
    Zeeland
    Archief:
    25
    Registratienummer:
    KOE-G-1856
    Aktenummer:
    43
    Registratiedatum:
    4 augustus 1856
    Akteplaats:
    Koewacht
  • Zij is overleden op 4 februari 1892 in Koewacht, zij was toen 35 jaar oud.
    Maria Francisca Annaert
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Koewacht
    Leeftijd:
    35 jaar
    Beroep:
    Werkvrouw
    Burgerlijke staat:
    Gehuwd

    Relatie:
    Josephus Baert
    Relatiesoort:
    Partner
    Beroep:
    Werkman

    Vader:
    Constantinus Annaert

    Moeder:
    Josina de Kort

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    donderdag 4 februari 1892
    Gebeurtenisplaats:
    Koewacht

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Zeeuws ArchiefZeeuws Archief
    Plaats instelling:
    Middelburg
    Collectiegebied:
    Zeeland
    Archief:
    25
    Registratienummer:
    KOE-O-1892
    Aktenummer:
    20
    Registratiedatum:
    4 februari 1892
    Akteplaats:
    Koewacht
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2014.

Gezin van Maria Francisca Annaert

Zij is getrouwd met Josephus Baert.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1888 te Koewacht, zij was toen 31 jaar oud.

Huwelijk Josephus Baert en Maria Francisca Annaert, 10-01-1888
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

10-01-1888
Aktenummer:

1
Huwelijksdatum:

10-01-1888
Huwelijksplaats:

Koewacht
Bruidegom:

Josephus Baert
Geboorteplaats: Koewacht
Leeftijd: 39
Beroep: Werkman
Bruid:

Maria Francisca Annaert
Geboorteplaats: Koewacht
Leeftijd: 31
Beroep: Werkvrouw
Vader bruidegom:

Franciscus Baert
Moeder bruidegom:

Rosalia de Vliegher
Vader bruid:

Constantinus Annaert
Beroep: Werkman
Moeder bruid:

Josina de Kort
Opmerkingen:

Bgm wdnr van Maria Theresia de Schepper.
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Koewacht
Inventarisnummer:

KOE-H-1888

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Francisca Annaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1856 lag rond de 22,7 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
  • In het jaar 1856: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 2 maart » De vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir barst uit en maakt 2.806 slachtoffers. De vulkaan blijft tot half maart as spugen.
    • 30 maart » Verdrag van Parijs: einde van de Krimoorlog.
    • 20 juni » Karel III volgt zijn overleden vader Florestan I op als vorst van Monaco.
    • 31 oktober » Vorming van de Oblast Primorski van het Russische Rijk
    • 2 december » Frankrijk en Spanje bereiken een overeenkomst over het verloop van hun gezamenlijke grens.
    • 14 december » Het casino in Monte Carlo wordt geopend.
  • De temperatuur op 4 februari 1892 lag rond de 2,8 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Annaert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Annaert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Annaert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Annaert (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I53282.php : benaderd 17 januari 2026), "Maria Francisca Annaert (1856-1892)".