Stamboom Evertman » Hendrika Jaspers Faijer (1856-1860)

Persoonlijke gegevens Hendrika Jaspers Faijer 

  • Zij is geboren in het jaar 1856 in Vriezenveen.
  • Zij is overleden op 4 februari 1860 in Vriezenveen, zij was toen 4 jaar oud.
    Hendrika Jaspers Faijer
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Vriezenveen
    Leeftijd:
    4
    Vader:
    Hendrik Jaspers Faijer
    Moeder:
    Johanna Berendina Schipper
    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    zaterdag 4 februari 1860
    Plaats:
    Vriezenveen
    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Historisch Centrum OverijsselHistorisch Centrum Overijssel
    Plaats instelling:
    Zwolle
    Collectiegebied:
    Overijssel
    Archief:
    0123
    Registratienummer:
    12843
    Documentnummer:
    12
    Registratiedatum:
    6 februari 1860
    Plaats:
    Vriezenveen
  • Een kind van Hendrik Jaspers Faijer en Johanna Berendina Schipper
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 februari 2013.

Gezin van Hendrika Jaspers Faijer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Jaspers Faijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Jaspers Faijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Jaspers Faijer

Hendrika Jaspers Faijer
1856-1860


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1860 lag rond de 2,4 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 31 oktober » Executie in Maastricht van Johannes Nathan, de laatste Nederlander die in vredestijd is geëxecuteerd.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Faijer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Faijer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Faijer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Faijer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I52544.php : benaderd 20 januari 2026), "Hendrika Jaspers Faijer (1856-1860)".