Stamboom Evertman » George Herman Beindorff (1852-1900)

Persoonlijke gegevens George Herman Beindorff 

  • Hij is geboren op 6 oktober 1852 in Arnhem.
    George Herman Beindorff
    Geslacht:
    Man
    Geboorteplaats:
    Arnhem
    Geboortedatum:
    woensdag 6 oktober 1852

    Vader:
    George Alexander Beindorff
    Leeftijd:
    31
    Beroep:
    -beeldhouwersknecht

    Moeder:
    Hermina Johanna Uiterwijk
    Beroep:
    geen beroep vermeld

    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    woensdag 6 oktober 1852
    Gebeurtenisplaats:
    Arnhem

    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling:
    Arnhem
    Collectiegebied:
    Gelderland
    Archief:
    0207
    Registratienummer:
    67
    Aktenummer:
    562
    Registratiedatum:
    7 oktober 1852
    Akteplaats:
    Arnhem
  • Hij is overleden op 28 juli 1900 in Arnhem, hij was toen 47 jaar oud.
    George Herman Beindorff
    Geslacht:
    Man
    Leeftijd:
    47 Jaar
    Beroep:
    kantoorbediende

    Relatie:
    Johanna Catharina Christina Lammers

    Vader:
    George Alexander Beindorff
    Beroep:
    Beeldhouwer

    Moeder:
    Ulrica Uitenwijk
    Beroep:
    geen beroep vermeld

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    zaterdag 28 juli 1900
    Gebeurtenisplaats:
    Arnhem

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling:
    Arnhem
    Collectiegebied:
    Gelderland
    Archief:
    0207
    Registratienummer:
    412
    Aktenummer:
    726
    Registratiedatum:
    28 juli 1900
    Akteplaats:
    Arnhem
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 november 2015.

Gezin van George Herman Beindorff

Hij is getrouwd met Johanna Catharina Christina Lammers.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1881 te Deventer, hij was toen 28 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 02719
Gemeente: Deventer
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 96
Datum: 18-08-1881
Bruidegom George Herman Beindorff
Leeftijd: 28
Geboorteplaats: Arnhem
Bruid Johanna Catharina Christina Lammers
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: Deventer
Vader bruidegom George Alexander Beindorff
Moeder bruidegom Hermina Johanna Uiterwijk
Vader bruid Siebrand Lammers
Moeder bruid Grada Magteld Kok
Nadere informatie beroep Bg.: boekhouder; beroep vader Bg.: beeldhouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot George Herman Beindorff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1852 lag rond de 10,6 °C. Er was 2 mm neerslag. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1852: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Nederland wordt de postzegel ingevoerd. (Zie ook: Eerste postzegelemissie Nederland)
    • 14 januari » De Franse grondwet van 1852 wordt afgekondigd.
    • 21 februari » Oprichting van de Vereeniging ten behoeve der Arbeidersklasse te Amsterdam, de eerste woningbouwvereniging van Nederland
    • 20 maart » Het boek De hut van Oom Tom van Harriet Beecher Stowe wordt gepubliceerd.
    • 9 april » Eedaflegging van de latere koning Leopold II in de Belgische Senaat.
    • 12 november » Op het Proces van Keulen worden de "Keulse Communisten" beschuldigd van hoogverraad. Zeven van de 11 aanwezige beschuldigden worden veroordeeld tot in totaal 36 jaar vestingstraf. Dit proces "besluit de eerste fase van de Duitse arbeidersbeweging" zegt Friedrich Engels.
  • De temperatuur op 28 juli 1900 lag rond de 20,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beindorff


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I51178.php : benaderd 27 januari 2026), "George Herman Beindorff (1852-1900)".