Stamboom Evertman » Anna Christina Breuring (1901-)

Persoonlijke gegevens Anna Christina Breuring 

  • Zij is geboren in het jaar 1901 in Velsen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 oktober 2011.

Gezin van Anna Christina Breuring

Zij is getrouwd met Teunis Kranenburg.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1923 te Lisse, zij was toen 22 jaar oud.

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Lisse
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 17-01-1923
Bruidegom Teunis Kranenburg
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Lisse
Bruid Anna Christina Breuring
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Velsen
Vader bruidegom Hugo Kranenburg
Moeder bruidegom Wilhelmina Wijnhout
Vader bruid Johannes Theodorus Breuring
Moeder bruid Maria van Geldorp

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Christina Breuring?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Christina Breuring

Anna Christina Breuring
1901-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 januari 1923 lag tussen -2,7 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).

Over de familienaam Breuring

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Breuring.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Breuring.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Breuring (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I51104.php : benaderd 26 januari 2026), "Anna Christina Breuring (1901-)".