Stamboom Evertman » Anna Geertruida Jacoba Oving (1888-????)

Persoonlijke gegevens Anna Geertruida Jacoba Oving 

  • Zij is geboren op 15 mei 1888 in Groningen.
    Anna Geertruida Jacoba Wilhelmina Oving
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Groningen
    Geboortedatum:
    dinsdag 15 mei 1888
    Person2:
    Bruins Oving
    Leeftijd:
    46
    Beroep:
    juwelier
    Person3:
    Anna Geertruida Jacoba Wilhelmina Post
    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    dinsdag 15 mei 1888
    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Groninger ArchievenGroninger Archieven
    Plaats instelling:
    Groningen
    Collectiegebied:
    Groningen
    Documentnummer:
    687
    Registratiedatum:
    17 mei 1888
    Plaats:
    Groningen
  • Een kind van Bruins Oving en Anna Geertruida Jacoba Wilhelmina Post
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 april 2015.

Gezin van Anna Geertruida Jacoba Oving

Zij is getrouwd met Hendrik Kortlandt.

Zij zijn getrouwd op 25 oktober 1915 te Groningen, zij was toen 27 jaar oud.

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Groninger Archieven
Algemeen Gemeente: Groningen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 450
Datum: 25-10-1915
Bruidegom Hendrik Kortlandt
Geboorteplaats: Rotterdam
Bruid Anna Geertruida Jacoba Oving
Geboorteplaats: Groningen
Vader bruidegom Adrianus Pieter Hendrik Kortlandt
Moeder bruidegom Petronella Helena van Someren
Vader bruid Bruins Oving
Moeder bruid Anna Geertruida Jacoba Wilhelmina Post
Nadere informatie beroep bruidegom: ingenieur; bruidegom 32 jaar; bruid 27 jaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Geertruida Jacoba Oving?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Geertruida Jacoba Oving

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Geertruida Jacoba Oving


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1888 lag rond de 10,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 25 oktober 1915 lag tussen 1,2 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oving

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oving.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oving.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oving (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I50623.php : benaderd 8 januari 2026), "Anna Geertruida Jacoba Oving (1888-????)".