Stamboom Evertman » Geertruida Geziena Damhuis (1904-)

Persoonlijke gegevens Geertruida Geziena Damhuis 


Gezin van Geertruida Geziena Damhuis

Zij is getrouwd met Gerhardus Bernardus ten Veldhuis.

Zij zijn getrouwd op 23 juli 1931 te Oldenzaal, zij was toen 27 jaar oud.

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 09743
Gemeente: Oldenzaal
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 33
Datum: 23-07-1931
Bruidegom Gerhardus Bernardus ten Veldhuis
Leeftijd: 29
Geboorteplaats: Losser
Bruid Geertruida Geziena Damhuis
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Weerselo
Vader bruidegom Franciscus Johannes ten Veldhuis
Moeder bruidegom Johanna ten Thij
Vader bruid Gerardus Johannes Damhuis
Moeder bruid Johanna Maseland
Nadere informatie beroep Bg.: fabrieksarbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Geziena Damhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Geziena Damhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Geziena Damhuis

Geertruida Geziena Damhuis
1904-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1931 lag tussen 10,2 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.

Over de familienaam Damhuis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Damhuis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Damhuis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Damhuis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I50594.php : benaderd 23 januari 2026), "Geertruida Geziena Damhuis (1904-)".