Stamboom Evertman » Francoir van der Hart (1867-1933)

Persoonlijke gegevens Francoir van der Hart 

  • Hij is geboren in het jaar 1867 in Kruiningen.
  • Hij is overleden op 18 april 1933 in Kruiningen, hij was toen 66 jaar oud.
    Francois van der Hart
    Geslacht:
    Man
    Geboorteplaats:
    Kruiningen
    Leeftijd:
    66 jaar
    Beroep:
    opzichter
    Burgerlijke staat:
    Gehuwd

    Relatie:
    Anna Stroosnijder

    Vader:
    Leendert van der Hart

    Moeder:
    Francina Nieuwenhuijse

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    dinsdag 18 april 1933
    Gebeurtenisplaats:
    Kruiningen

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Zeeuws ArchiefZeeuws Archief
    Plaats instelling:
    Middelburg
    Collectiegebied:
    Zeeland
    Archief:
    25
    Registratienummer:
    KRU-O-1933
    Aktenummer:
    10
    Registratiedatum:
    18 april 1933
    Akteplaats:
    Kruiningen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2015.

Gezin van Francoir van der Hart

Hij is getrouwd met Anna Stroosnijder.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1897 te Kruiningen, hij was toen 30 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.68
Gemeente: Kruiningen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 17
Datum: 06-05-1897
Bruidegom Francois van der Hart
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Kruiningen
Bruid Anna Stroosnijder
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Kruiningen
Vader bruidegom Leendert van der Hart
Moeder bruidegom Francina Nieuwenhuijse
Vader bruid Cornelis Stroosnijder
Moeder bruid Jannetje Komejan

Kind(eren):

  1. van der Hart  1898
  2. Maria van der Hart  1901-1924
  3. Lena van der Hart  1908-1909

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francoir van der Hart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francoir van der Hart


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1897 lag rond de 8,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 18 april 1933 lag tussen -1,4 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Hart


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I49974.php : benaderd 7 maart 2026), "Francoir van der Hart (1867-1933)".