Stamboom Evertman » Johanna Louwerse (1863-1867)

Persoonlijke gegevens Johanna Louwerse 

  • Zij is geboren op 11 december 1863 in Vrouwenpolder.
    Geboorteakte Johanna Lauwerse, 11-12-1863
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    12-12-1863
    Aktenummer:

    43
    Geboortedatum:

    11-12-1863
    Geboorteplaats:

    Vrouwenpolder
    Kind:

    Johanna Lauwerse
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Antheunis Lauwerse
    Moeder:

    Johanna de Voogd
    Gemeente:

    Vrouwenpolder
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    VRO-G-1863
    Vindplaats:

    Zeeuws Archief
  • Zij is overleden op 22 april 1867 in Vrouwenpolder, zij was toen 3 jaar oud.
    Antheunis Louwerse

    Vader overledene op maandag 22 april 1867 Vrouwenpolder

    Aktejaar (year) : 1867
    Aktenummer (number) : 18
    Overleden op (died on) : 22-4-1867
    Overleden te (died in) : Vrouwenpolder
    Johanna Louwerse
    Leeftijd bij overlijden (age) : 3 jaar
    Geslacht (gender) : vrouwelijk
    Geboorteplaats (place of birth) : Vrouwenpolder
    VADER (father) : Antheunis Louwerse
    Leeftijd (age) : 62
    Beroep (occupation) : arbeider
    MOEDER (mother) : Johanna de Voogd
    Beroep (occupation) : arbeidster
  • Een kind van Antheunis Louwerse en Johanna De Voogd
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 januari 2014.

Gezin van Johanna Louwerse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Louwerse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Louwerse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Louwerse

Johanna Louwerse
1863-1867


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 december 1863 lag rond de 9,4 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
  • De temperatuur op 22 april 1867 lag rond de 11,8 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Louwerse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Louwerse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Louwerse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Louwerse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I49326.php : benaderd 15 januari 2026), "Johanna Louwerse (1863-1867)".