Stamboom Evertman » Frederika Boekelman (1911-)

Persoonlijke gegevens Frederika Boekelman 


Gezin van Frederika Boekelman

Zij is getrouwd met Johan Jacob Holzmann.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1932 te Amsterdam, zij was toen 20 jaar oud.

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.8A;fol.28v
Datum: 07-04-1932
Bruidegom Johan Jacob Holzmann
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Frederika Boekelman
Leeftijd: 20
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Johan Jacob Holzmann
Moeder bruidegom Geertje Jacobs
Vader bruid Johannes Frederik Boekelman
Moeder bruid Johanna Maria Jacoba Melchers
Nadere informatie Erk. 1 kind. Echtscheiding 30-12-1938.;beroep Bg.:tremmer;beroep vader Bd.:havenarbeider

Het echtpaar is gescheiden 30 december 1938 te Amsterdam.


Notities over Frederika Boekelman

naam:
Boekelman, Frederika

geboortedatum:10-09-1911

Archief van het Bevolkingsregister Amsterdam: archiefkaarten
Archiefkaarten: NL-SAA-3384960

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederika Boekelman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederika Boekelman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Boekelman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 september 1911 lag tussen 8,1 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 7 april 1932 lag tussen 2,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boekelman


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I48707.php : benaderd 12 maart 2026), "Frederika Boekelman (1911-)".