Stamboom Evertman » Gerrit de Jeu (1794-1860)

Persoonlijke gegevens Gerrit de Jeu 

  • Hij is geboren in het jaar 1794 in Woubrugge.
  • Hij is overleden op 13 februari 1860 in Woubrugge, hij was toen 66 jaar oud.
    Gerrit de Jeu
    Geslacht:
    Man
    Leeftijd:
    66

    Vader:
    Gerrit de Jeu

    Moeder:
    Willempje van Woubrugge

    Relatie:
    Maartje van Leeuwen

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    maandag 13 februari 1860
    Gebeurtenisplaats:
    Woubrugge

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Nationaal ArchiefNationaal Archief
    Plaats instelling:
    Alphen aan den Rijn
    Collectiegebied:
    Zuid-Holland
    Aktenummer:
    19
    Registratiedatum:
    14 februari 1860
    Akteplaats:
    Woubrugge
    Aktesoort:
    Overlijdensakte
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 januari 2016.

Gezin van Gerrit de Jeu

Hij is getrouwd met Maartje van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1835 te Woubrugge, hij was toen 41 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Rijnlands Midden
Algemeen Gemeente: Woubrugge
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 12
Datum: 11-06-1835
Bruidegom Gerrit de Jeu
Leeftijd: 41
Geboorteplaats: Woubrugge
Bruid Maartje van Leeuwen
Leeftijd: 35
Geboorteplaats: Zwammerdam
Vader bruidegom Gerrit de Jeu
Moeder bruidegom Willempje van Tol
Vader bruid Jan van Leeuwen
Moeder bruid Saartje Buurman
Nadere informatie Bruidegom weduwnaar van Maria Spruitenburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit de Jeu?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1860 lag rond de -4,2 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Jeu

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jeu.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jeu.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jeu (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I46786.php : benaderd 20 januari 2026), "Gerrit de Jeu (1794-1860)".