Stamboom Evertman » Jan de Keijzer (1826-1898)

Persoonlijke gegevens Jan de Keijzer 

  • Hij is geboren op 30 december 1826 in Borssele.
    Geboorteakte Jan de Keijzer, 30-12-1826
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    1826
    Aktenummer:

    27
    Geboortedatum:

    30-12-1826
    Geboorteplaats:

    Borssele
    Kind:

    Jan de Keijzer
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    N N
    Moeder:

    Maatje de Keijzer
    Leeftijd: 21
    Beroep: boerenmeid
    Gemeente:

    Borssele
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    BOR-G-1826
  • Hij is overleden op 24 mei 1898 in Borssele, hij was toen 71 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 juli 2013.

Gezin van Jan de Keijzer

Hij is getrouwd met Anna Fraanje.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1860 te Borssele, hij was toen 33 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.9
Gemeente: Borssele
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 4
Datum: 12-04-1860
Bruidegom Jan de Keijzer
Leeftijd: 33
Geboorteplaats: Borssele
Bruid Anna Fraanje
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: Borssele
Vader bruidegom N N
Moeder bruidegom Maatje de Keijzer
Vader bruid Jan Fraanje
Moeder bruid Janna Kloet

Bron Burgerlijke stand - Overlijden
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Gemeente: Borssele
Soort akte: Overlijdensakte
Aktenummer: 22
Aangiftedatum: 00-00-1893
Overledene Anna Fraanje
Geslacht: V
Overlijdensdatum: 29-12-1893
Overlijdensplaats: Borssele
Vader Jan Fraanje
Moeder Janna Kloet
Partner Jan de Keijzer
Relatie: gehuwd
Nadere informatie Lft: 65 jaar; Brp: arbeidster

Bron Burgerlijke stand - Overlijden
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Gemeente: Borssele
Soort akte: Overlijdensakte
Aktenummer: 13
Aangiftedatum: 00-00-1898
Overledene Jan de Keijzer
Geslacht: M
Overlijdensdatum: 24-05-1898
Overlijdensplaats: Borssele
Vader N N
Moeder Maatje de Keijzer
Partner Anna Fraanje
Relatie: weduwnaar
Nadere informatie Lft: 71 jaar; Brp: arbeider

Kind(eren):

  1. Jan de Keijzer  1861-1861
  2. Jacob de Keijzer  1866-1867

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan de Keijzer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan de Keijzer

Jan de Keijzer
1826-1898

1860

Anna Fraanje
1828-1893


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1826 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: betrokken winderig. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1826: Bron: Wikipedia
    • 6 juni » Oprichting van de kristalfabriek van Val-Saint-Lambert.
  • De temperatuur op 12 april 1860 lag rond de 5,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 31 oktober » Executie in Maastricht van Johannes Nathan, de laatste Nederlander die in vredestijd is geëxecuteerd.
  • De temperatuur op 24 mei 1898 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Keijzer


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I46557.php : benaderd 1 maart 2026), "Jan de Keijzer (1826-1898)".