Stamboom Evertman » Jacob van de Guchte (1888-????)

Persoonlijke gegevens Jacob van de Guchte 


Gezin van Jacob van de Guchte

Hij is getrouwd met Wilhelmina Geertruida Dirkje Karelse.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1914 te Heinkenszand, hij was toen 26 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.47
Gemeente: Heinkenszand
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 12
Datum: 29-10-1914
Bruidegom Jacob van de Guchte
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Heinkenszand
Bruid Wilhelmina Geertruida Dirkje Karelse
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Heinkenszand
Vader bruidegom Jacobus van de Guchte
Moeder bruidegom Sia Wagenaar
Vader bruid Augustijn Karelse
Moeder bruid Anthoinetta de Vos

Notities over Jacob van de Guchte

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.47
Gemeente: Heinkenszand
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 12
Datum: 29-10-1914
Bruidegom Jacob van de Guchte
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Heinkenszand
Bruid Wilhelmina Geertruida Dirkje Karelse
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Heinkenszand
Vader bruidegom Jacobus van de Guchte
Moeder bruidegom Sia Wagenaar
Vader bruid Augustijn Karelse
Moeder bruid Anthoinetta de Vos

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob van de Guchte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob van de Guchte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob van de Guchte

Sia Wagenaar
1851-1927

Jacob van de Guchte
1888-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1914 lag tussen 5,7 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
    • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.

Over de familienaam Van de Guchte


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I46180.php : benaderd 16 januari 2026), "Jacob van de Guchte (1888-????)".