Stamboom Evertman » Maria Voskuilen (1846-1938)

Persoonlijke gegevens Maria Voskuilen 

  • Zij is geboren op 22 februari 1846 in Leusden.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 613
    Gemeente: Leusden
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 6
    Aangiftedatum: 23-02-1846
    Kind Maria Voskuilen
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 22-02-1846
    Geboorteplaats: Leusden
    Vader Hendrik Voskuilen
    Moeder Hentje Huurdeman
  • Zij is overleden op 16 januari 1938 in Leusden, zij was toen 91 jaar oud.
    Maria Voskuilen
    Geslacht:
    Vrouw
    Leeftijd:
    91

    Relatie:
    Hendrik Schoonderbeek
    Relatiesoort:
    Partner

    Vader:
    Hendrik Voskuilen

    Moeder:
    Hentje Huurdeman

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    zondag 16 januari 1938
    Gebeurtenisplaats:
    Leusden

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Het Utrechts ArchiefHet Utrechts Archief
    Plaats instelling:
    Utrecht
    Collectiegebied:
    Utrecht
    Archief:
    463
    Registratienummer:
    630-26
    Aktenummer:
    1
    Registratiedatum:
    18 januari 1938
    Akteplaats:
    Leusden
    Opmerking:
    eerder weduwe van Everardus Kok
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 463
    Inventarisnr: 630
    Gemeente: Leusden
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 1
    Aangiftedatum: 18-01-1938
    Overledene Maria Voskuilen
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 16-01-1938
    Leeftijd: 91
    Overlijdensplaats: Leusden
    Vader Hendrik Voskuilen
    Moeder Hentje Huurdeman
    Partner Hendrik Schoonderbeek
    Relatie: Weduwe van
    Nadere informatie eerder weduwe van Everardus Kok
  • Een kind van Hendrik Voskuilen en Heintje Huurdeman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 augustus 2015.

Gezin van Maria Voskuilen

(1) Zij is getrouwd met Evert Kok.

Zij zijn getrouwd op 3 januari 1868 te Leusden, zij was toen 21 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 481
Inventarisnr: 869
Gemeente: Leusden
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 1
Datum: 03-01-1868
Bruidegom Evert Kok
Leeftijd: 41
Geboorteplaats: Leusden
Bruid Maria Voskuilen
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Leusden
Vader bruidegom Hendrik Kok
Moeder bruidegom Gerritje van Seijl
Vader bruid Hendrik Voskuilen
Moeder bruid Hentje Huurdeman
Nadere informatie Man, weduwnaar van Anna van den Hengel

(2) Zij is getrouwd met Hendrik Schoonerbeek.

Zij zijn getrouwd op 19 april 1894 te Leusden, zij was toen 48 jaar oud.

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 481
Inventarisnr: 871
Gemeente: Leusden
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 19-04-1894
Bruidegom Hendrik Schoonderbeek
Leeftijd: 42
Geboorteplaats: Leusden
Bruid Maria Voskuilen
Leeftijd: 48
Geboorteplaats: Leusden
Vader bruidegom Willem Schoonderbeek
Moeder bruidegom Maria Voskuilen
Vader bruid Hendrik Voskuilen
Moeder bruid Hentje Huurdeman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Voskuilen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Voskuilen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Voskuilen

Maria Voskuilen
1846-1938

(1) 1868

Evert Kok
1826-1892

(2) 1894

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 februari 1846 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1846: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Japan
    • 10 juni » Californië verklaart zich onafhankelijk van Mexico.
    • 16 juni » Kardinaal Giovanni Maria Mastai Ferretti wordt gekozen tot Paus Pius IX.
    • 21 juni » Kroning van Paus Pius IX in Rome.
    • 10 oktober » William Lassell ontdekt de grootste maan van Neptunus, die Triton wordt genoemd.
    • 4 november » Benjamin Palmer verkrijgt octrooi op het kunstbeen.
  • De temperatuur op 19 april 1894 lag rond de 12,0 °C. Er was 6 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 16 januari 1938 lag tussen 4,1 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 7,5 mm neerslag gedurende 6,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
    • 2 september » De Republiek Hatay verklaart zich onafhankelijk van het door Frankrijk bestuurde Syrië.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
    • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Voskuilen


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I45513.php : benaderd 15 januari 2026), "Maria Voskuilen (1846-1938)".